Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    PREDSTAVITE SE

    Emperor
    Emperor
    Administrator
    Administrator


    Muški
    Number of posts : 600
    Age : 52
    Lokacija : Sirmium
    Posao/hobi : /
    Points : 189
    Reputation : 1
    Registration date : 30.09.2008

    PREDSTAVITE SE Empty PREDSTAVITE SE

    Počalji od Emperor Sub 25 Okt 2008, 22:57

    Tema gowori za sebe...

    Ewo ja da pocnem,-Milos iz Novih Banovaca (rodjen u Kninu-RSK),gradic nadomak Pazove,wolim kompjutere i swakako internet,da igram CS,slusam dobru muziku,hobi mi je fotografija i citanje i wolim da gledam dobre filmowe i serije-ali ne i swe....Takodje wolim umetnost,od sportova najwise wolim fudbal :)


    Da widim was
    Godsmack
    Godsmack


    Muški
    Number of posts : 6
    Age : 29
    Posao/hobi : ma meni je bubanj okupacija,,neshto shto najwishe wolem!!!
    Points : 0
    Reputation : 0
    Registration date : 25.10.2008

    PREDSTAVITE SE Empty Re: PREDSTAVITE SE

    Počalji od Godsmack Sub 25 Okt 2008, 23:03

    eo...ja sam Ognjen Martinovic,takodje iz Nowih Banowaca...Obozhawam kosharku(treniram 8 godina),imam bend POSITIVE,swiram bubanj,gitaru,bas gitaru,wolim swe dugaje,wolim CS...Slusham MEtal... I kad porastem ocu da odem u Ameriku da swiram rock da ne krepam owde od chamotinje.............. :!:
    N!KS^
    N!KS^


    Muški
    Number of posts : 190
    Posao/hobi : NET,kompjuteri
    Points : 3
    Reputation : 0
    Registration date : 24.10.2008

    PREDSTAVITE SE Empty Re: PREDSTAVITE SE

    Počalji od N!KS^ Ned 26 Okt 2008, 14:16

    Ja sam Niksa Pavic,zivim u mestu Banovci Dunav...Bavim se kosarkom vec dugo,sad cekam ugovor sa k.k. Banovci Dunav.Volim da igram cs online,odnosno preko interneta...Slusam rock muziku domacu i stranu iz 80-ih i 90-ih godina.Pored kosarke radim dosta na kompjuteru,bavim se izradom virtualnih skica,igricama,dizajnom sajtova i foruma i volim da slusam muziku na kompjuteru.Kad porastem zeleo bih da imam skolu kosarke i da imam internet provajder,odnosno da bude moj internet.Mozda i da se bavim kosarkom,ali videcu nije jos sigurno.I NARAVNO NAVIJAM ZA ZVEZDU,VATRENI SAM NAVIJAC CRVENE ZVEZDE.

    Sponsored content


    PREDSTAVITE SE Empty Re: PREDSTAVITE SE

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pet 26 Apr 2024, 11:08